07 Haziran 2016
Yorum Yap
#5660119

İş Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi İptal Süreci!

Siz İş Bankası Anadolu Emeklilik sistemi ve milyon dolar ciro yapan, binlerce kişi çalıştıran kurumsal şirketsiniz. Siz esnaf bir şirket bile değilsiniz, çalışanlarınız özel eğitilmiş kişiler koca bir masal. Yaklaşık 40 gün oldu sistemden ayrıldım, hala ödeme yapılacak yapılmadı. Evrakları gönderdim, 20 güne yakın süre geçti bana dediler vekalet gerekiyor, hayhay gönderdim. Aradan 20 güne yakın süre geçti dediler ki vekalet gönderenin kimliği gerekir, kardeşim toplu söyle hepsini göndereyim yok söylemez, çünkü para ne kadar geç yatarsa o kadar avantaj.


20 iş günü içinde para yatacak ya 3 defa gönderi yaptım yani her evrak göndermede 20 iş günü demek bu siz hak yemek müşterileriniz süründürmek üzerine bir sistem kurmuşsunuz. Çağrı merkezindeki konuşmalara dinleyin biri bugün yatıyor diğeri haftaya yatıyor diyor bazıları bilmiyorum diyor bu nasıl bir sistemdir cevap vereyim tamamen sorumsuzluktur!

İbrahim İbrahim 268 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim07 Haziran 2016

    İş yapış şekli ve müşteri memnuniyeti bu olsa gerek kaliteli bir firma olsanız capital düzen olup muhatap bulamamamız bunun göstergesi olsa gerek ben boşunamı yazdım onca şikayetlerimi amaç parayı ne kadar geç yatırırsak o kadar iyi mantığı böyle yapmaya devam edin ve bunu okuyan herkes bilsinki bu firma tamamen müşteri odaklı yapıdan uzak paranızın değeri varsa Anadolu Hayat Emeklilik ile çalışmayın... ... .

  • İş Bankası Temsilcisi07 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler