16 Mayıs 2013 #1802191

İş Bankası Bilinmeyen Sözleşme!

Az önce bir kurye ile iş bankasına ait bir sözleşme gönderilmiş. İmzalamam gerektiği söylendi.
Sözleşme nedir, ne içindir hiçbir bilgi yok. ve sözleşmeyi okuyacak kadar zaman tanınmıyor.
Sözleşmenin imza kısmında "Bir örneğini teslim aldım" şeklinde bir ibare var ancak sözleşmenin bir örneği nedense bırakılmıyor.


Sözleşmeyi tam imzalıyordum bu ibareyi görerek kuryeyi gönderdim. Herhangi bir sözleşme gönderilirken neden bir kopyası müşteriye iletilmiyor. Aynı zamanda madem iletilmiyor neden bir kopyasını müşteri almış gibi göstermek için imza attırılmaya çalışılıyor. Kurye ile sözleşme gönderirken müşterinin bu sözleşmeyi okuması için zaman bile tanınmıyor.

Tuncay 157 Okunma

Cevaplar

 • İş Bankası Temsilcisi06 Haziran 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

 • Tuncay05 Haziran 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. bu yazdıklarınız tamamen aldatmaya yöneliktir. Bana mail yoluyla hiçbirşey iletilmedi. Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm sağlanmadı.

 • Tuncay16 Mayıs 2013

  Peki sözleşmenin arka kısmında bulunan "Bir kopyası müşteriye teslim edilmiştir" ibaresi neden imzalattırılmak isteniyor? vermediğiniz bir kopyayı vermiş gibi göstermek doğru mudur?

 • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön