11 Eylül 2013 #2005553

İş Bankası Bilgim Dışında Kart Çıkarıp Kart Aidatı Alıyor!

İş Bankasından hesap açtırdım. Herhangi bir kredi kartı başvurusu yapmadım. Bankamatik kartım geldikten 2 gün sonra üzerinde İş'te üniversiteli yazan kredi kartı geldi. Üyelik aidatı adı altında 25 TL kartımdan para alınmış.


Başvurusunu dahi yapmadığım bu kartın, bana bilgilendirilmesini yapılmayan yılık ücretini, bana haber vermeden hesabımdan çekilmesi husunda müşteri hizmetlerini aradım şahsıma bilgi verilmesini ve çözüm sunulmasını istedim. Maille geri dönmüşler imzalamış olduğunuz sözleşmeler uyarınca yasal dayanağa sahiptir.


Tekrarlıyorum kredi kartı için hiçbir evrak sözleşme imzalamadım. Neye dayanarak bunu yazmışlar. Araştırmışlar mı, herkese aynı cevap hakkım olanı istiyorum.

Nagihan 88 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan20 Eylül 2013

    9 gün olmasına rağmen hiçbir şekilde benimle irtibata geçilmedi hiçbir bilgi verilmedi. Sevgili banka, ben ilk önce 28 dk telefonda bekledikten sonra telefonu açma zahmetinde bulundunuz ve sizinle görüşme sağladım. durumumu izah ettim fakat çağrı merkeziniz deki personel aynı şeyleri tekrarladı benim sorduğum sorulara cevap vermedi. sizden tek isteğim imzalamış olduğumu iddia ettiğiniz kredi kartı formunun taranıp sisteminizde kayıtlı olan mail adresime atılmasıdır. varlığını iddia ettiğiniz çift taraflı imzalı olan bu sözleşmenin tarafıma bildirilmesini istiyorum. bu konuyla ilgili bilgi edinme hakkı konununa bağlı kalmanızı yaşanılanları yargı yoluna taşımadan sonkez sizden bilgi ve çözüm önerilerinizi bana aktarmanızı ister, Müşterilerinize olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almanızı ve tüm olanaklarınızla çözüm bulmaya devam etmenizi temenni ederim. Saygılarımla.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön