22 Ocak 2014

İş Bankası Bilgim Dışında Çekim Yapıyor

Paypal denilen irlanda merkezli bir kuruluştan bilgim ve onayım olmadan para çekiminde bulunulmuş. Devletimizin Savcılık ve maliyesinin yasal olmayan bu tip kurumları mutlaka denetlemesi gerekir. Çzellikle T.C İş Bankası'nın internetten alışveriş yapıldığında cep tel onay kodu geliyor. Ne hikmetse 5 sefer farklı tarihlerde 300 tl çekilmiş ama cep telefonuma herhangi bir onay mesajı gelmemesi bankacılık işlemlerin güvenilirliliğini sorgulanması gerekir.


21-01-2014 trh bankaya başvurdum. İlgili arkadaş iyi niyetiyle yardımcı olmakla birlikte nasıl oluyor da hesaptan para çekilirken cep telefonuma mesaj gelmiyor. İnternet bankacığına nasıl güvenelim. Ayrıca bu tip kurumlar vergi kanununa tabi değiller mi?

Aytekin 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön