19 Mart 2013

İş Bankası Bilgim Dışında Açılan Yatırım Hesabı!

Konu bankadan 3 ay önce konut kredisi aldım ve o günden beri maalesef sıkıntı yaşıyorum. Haberim olmadan veya beni detaylı bilgilendirmeden adıma Yatırım hesabı acılmış. Müşteri temsilcime mail atarak bu hesabın iptalini istememe rağmen 2 aydır hesabımdan bilgim dışında para kesiliyor. Adını vermek istemediğim diğer çalıştığım bankada asla böyle gelişi güzel bir kesinti yaşamadım. Bu banka beni kredi aldığıma da maalesef pişman etti.

Bugün bankaya tekrar imzalı olarak hesap iptalinde bulundum fakat şimdiye kadar hesabımdan alınan ücretlerin geri iadesini rica ediyorum. .

Yasar 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön