18 Nisan 2016
Yorum Yap
#5324374

İş Bankası Bilgim Dışında 2 Defa Ödeme Yapıldı!

17.04.2016 tarihinde gece saat 02:05 civarında bilgim dışında "www.ttnet.com.tr" adına iki defa 64.75 TL ve 83.50 TL olmak üzere başkası tarafından işlem yapılıp mağdur edildim. Sabah ekstreme şans eseri bakarken karşılaştım ve fark ettim. İş Bankası müşteri hizmetlerini neredeyse 10 defa aradım farklı farklı insanlarla konuştum. Konuştuğum her temsilci farklı konuşup beni ciddiye almayan rahat tavırlarla zerrece yardımcı olamadılar.


En sonunda prosedür adına saçma sapan bir itiraz dilekçesi yollandı ve hiçbir netice elde edemeyeceğimi kendi rahat umursamaz tavırlarıyla belli etmişlerdir. Hiçbir şekilde kredi kartımın ücreti hangi TTNET abonesi adına fatura ödendiği yahut işlem yapıldığı konusunda bir şey göremediklerini belirtip beni iyice mağdur ettiler. Güvensiz bir siteden alışveriş yapmayıp herhangi bir şekilde onay vermedim. Derhal ücretin iadesini istiyorum!

Metin Metin 184 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler