03 Nisan 2013 #1722259

İş Bankası Bilgilendirme!

İş bankası kredi kartına atm den başvurdum. Sonra müşteri hizmetlerini aradım bilgi için şubeye gidip telefon numaranızı kaydettirmeniz lazım, yoksa bilgi veremeyiz dediler. Şubeye gittim elimde ikametgah belgesi, yenilediğim nüfus cüzdanımla. 5 gün işten izin alıp gitmeme rağmen işlem ancak 5. günün sonunda o da üstelememle oldu.


İşlemi yapan sarışın bayana öteki bankalarda işlemler bu kadar uzun sürmüyor dediğimde o zaman siz de o bankalarla çalışın iş bankasında böyle dediler. Yine kredi kart teslimatında da kredi kartım masada durmasına rağmen 1 saat beklettiler beni, her gelen personel şu hanımı bekleyin o verecek diyor. O hanım geliyor alt kattaki danışma yerine, bekleyin şu hanım verecek diyor.

Ahmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Nisan 2013

    hap aynı standart ve aldatmaca cevaplar veriyorsunuz.bir kere de sorulan sorunun tam cevabını verseniz daha iyi olur.

  • Ahmet04 Nisan 2013

    bu kadar basit ve kötü bir cevapla hiç karşılaşmadım ben ne diyorum siz ne cevap veriyorsunuz hiç anlamadım.anladım ki bu bankadan da bir şey olmaz.ancak bir sürü zırva dinleriz o kadar.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön