08 Kasım
#12928643

İş Bankası Bilgi Dışı Öğrenci Kart Aidatı Ve Faizi!

İş'te Üniversiteli kredi kartımdan, bilgim dışında 29 TL kart aidatı, 1.45 TL BSMV, 4.82 TL'de faiz adı altında 35.27 kuruş kesinti oluşmuştur. Üstelik geçen ay yine aynı şekilde 35.27 kuruş kesinti olmuş.


Yasal olarak öğrenciliğim devam ettiği için bu kesilen ücretlerin hiçbir yasal gerekçesi yoktur, bankaya başvurmuş olduğumda kesinlikle bir kart aidatı durumundan da bahsedilmemiştir.


Birkaç senedir ücretsiz kullanıyordum, bu aidat kesintilerinin tamamının tarafıma ivedi şekilde iadesini talep ediyorum, aksi durumda yasal haklarıma başvurarak faizi beraberinde paramı bankadan alacağım ve bankaya ait kredimi kartımın da iptali için başvuruda bulunacağım.

Pınar Pınar 634 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları