11 Nisan 2013

İş Bankası Bilgi!

İş Bankası kredi kartı ile mart ayı içerinde yapmış olduğum tek kalemlik 1. 293. 00 (binikiyüzdoksanüç) tl lik alışverişten 0, 1-2 yi bırak hiç maxi puan gelmedi, yansıması için hesap kesim tarihini bekledim ama hala bi değişiklik yok. Kazanılan puan 0 yazıyor. Şikayet konusu ise şu; durumu size bankanızın bize ulaşın kısmından taa mart ayında bildirip konuyla ilgili ve ayrıca bana mail tel vs ile günün her saatinde bilgilendirme yapabilrsiniz seçeneğini bile seçmeme rağmen, konuyla ilgili bilgilendirilme isteğime hala bir cevap verilmiş değil!


(bankanızla ilgili bu ikinci şikayetim, çeşitli hesapları olan 9 yıllık bir müşteriniz olarak söylüyorum, hayal kırıklığına uğratıyorsunuz!)

Onur 63 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön