05 Nisan 2016

İş Bankası Bıktım Sorunlardan!

İş Bankası aylar önce "tüm borcumu ödeyip " kapattığım kartım için aylar sonra borç çıkartıyor ve bir işleminizin taksiti bitmemiş diyor. Tüm borcu ödeyip kapatılmış karta nasıl borç çıkar, aylardır neden çıkmadı?


Ayrıca diğer kredi kartımdan sürekli 100 TL kesinti yapıyorlar, aradığımda biraz bekleyin deyip yüzüme kapatıyorlar, müşterisine böyle davranan bir firma daha görmedim!

Fatih 68 Okunma

Cevaplar

  • Fatih14 Nisan 2016

    Ocak ayında kartımı kapatmak için müşteri hizmetlerinden toplam borcu öğrenip hepsini birden ödeyip kartı kapattım, nisan ayında bana kapalı karttan borç çıkarttılar;) Şikayette bulundum kayıtları dinlemişler haklı olduğumu söyleyen bir mail attılar ve "elemanlarımız yeterli donanıma sahip olmalarına rağmen hata yapmıştır " denen mailin sonında hatayı ben yapmışım gibi benden 100 TL daha istiyorlar:) Ya 6 ay sonra yine borç çıkartırlarsa? Bunlara nasıl güveneceğiz?

  • Fatih07 Nisan 2016

    4-5 ay önce iş bankasını arayıp "kartımın tüm borcunu ödeyip kartı kapatmak istiyorum" dedim, toplam tutarı aldım, gidip şubeden tutarı ödeyip kartımı kapattım... 5 ay sonra kartıma borç çıkartıyorlar ve bitmemiş taksit var diyorlar:) 3100 lira limitli karta limit kadar borç ödemişim, kart aidatı ödemişim, temassız özelliğinden dolayı kestikleri 100 TL'yide ödettiler, hatta geçen ayki görüşmemde eski kartınıza 150 lira fazla bakiye kalmıs dediler, onu da almadım, şimdi borç çıkıyor, banka yetkililerinin görüşmelerimi dinlemesini istiyorum, ben bu sahte borcu ödemem!

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön