27 Ocak 2015

İş Bankası Benden İzinsiz Hesabımdan Fon Alıp Satıyor!

23.01.2015 tarihinde saat 22:00 gibi ihtiyacım olan 1.500 TL para çekmek için Aydın Nazilli merkez şube ATM'sine gittim. Hesabımda bir miktar para vardı. İşlemi yaptıktan sonra bakiye inanılmaz bir rakama düşüverdi. Önce dolandırıldığımı sandım. Ancak bankanın daha vahim bir şey yaptığını tespit ettim.


Banka bana haber vermeden adıma fon kullanım yetkisi üstlenmiş ve haberim olmadan da yüklü miktarda fon almış. Mevduatımızı güvendiğimiz bankanın bu işlemi beni şok etmiştir. Bu konuda öncelikle bankanın sonraki işlemlere esas olacak yazılı ve resmi yazısını ve izinsiz yaptığı bütün işlemlerin iptalini istiyorum ve böyle sorumsuzlukları tekerrürünün önüne geçilmesini istiyorum.

Mesut 286 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön