22 Kasım 2013
Yorum Yap
#2130927

İş Bankası Başkasının Adına Ödeme Yaparken Kesinti Yapıyor!

Babama ait hesaba her ay şubeye gidip para yatırıyorum. Hesapta kredi kartı ödemeleri ve otomatik ödemeye bağladığımız faturaların ödemeleri yapılıyor. Dün bankaya gittiğimde gişedeki görevli artık üçüncü şahıslar başkasının hesabına para yatırırlarsa 10 tl gibi bir kesinti yapılacağını söyledi ama bankamatikten yatırırsanız 4.50 tl kesinti olacağını söyledi.


Ben kendi hesabımdan EFT ya da havale yaparım kesinti yaparsın anlarım. Ben bankaya kadar gitmişim sıra almışım, kendi ayağımla para yatırmaya gitmişim. Babamın hesabına para yatırırken kesinti de ne demek. Kendi olsa ne olur, ben olsam ne değişti de ücret alınıyor. İş Bankası, yıllardır kesinti yapılmadı da şimdi ne oldu.

Mustafa 55 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Kasım 2013

    Bana kimse ulaşamadı.Çünkü ben bankanızın müşterisi değilim.Yazdıklarımı okumamışsınız.Babam müşteriniz.Ben onun hesabına elden şubeden para yatırırken kesilen para ile ilgili yazdım.Cevap buraya yazılır sandım.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler