21 Mart 2013 #1699050

İş Bankası Bankanın Sistemi Yüzünden Mağdur Oldum!

21 mart 2013 tarihi saat 10:30 da iş yapacağım şahıslarla kahvaltı yaptığım yerde hesabı ödemek için kasada kredi kartımı verdiğimde hata kodu 91 bankanızı arayın diyerek slip verdi bankayı aradığımda kendi sistemlerinde bir sıkıntı olduğunu bildirdiler. Sadece tek kredi kartı kullandığım için ve yanımda nakit olmadığı için dışarıdan para getirttim ve bu süreçte büyük sıkıntı yaşadım.


Gelişen olaylar dolayısıyla iş yapacağım kişilere güven telkin edemedim maddi manevi kaybım oldu. Bankaya borç ödemediğimiz zaman faiz uygulayan bu sistemin arıza yapması dolayısıyla yaşadığım mağduriyeti nasıl karşılayacaklar bilgi verilmesini talep ediyorum. Yıllardır hiç aksatmadan ödememi yapıyorum.

Cevdet 601 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet21 Mart 2013

    Bana yollanan mailde bizim sistemimizden sorun kaynaklandı ama bunları ileridede gidereceğiz denmiş ancak sorunumda belirttiğim gibi iş yemeğinde anlaşma yapmadan daha hesabı ödeyemediğim görüşü oluştuğu için maddi kayba uğradım diye belirttim yaşadığım manevi utancı tarif dahi edemem ancak ödemelerim tamamen düzenliyken bu aksatmanın bana bir dönüşü olması gerekiyor . Yok araştırdık şuanda düzelttik gibi komik bir cevap olamaz yıllarca bu sorun devammı edecek sanki ben kaybıma cevap istiyorum onlar ise kendi sorunlarına cevap bulmuşlar ayrıca sizin sisteminizden yazmamı telkin etmişsiniz neden buradan çekiniyorsunuz ben buaradan yazdıysam bana buradan yazın tüm halk bulduğunuz çözümü görsün sistemdeki adresime mail atmayın cevabınızı açıkça buradan verin.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön