13 Kasım 2013

İş Bankası Bankamatik Kartım Bankamatikte Kopyalanmış!

Çok nadir kullandığım bankamatik kartım, bankamatikte kopyalanarak yurt dışında fiziksel olarak kartla para çekilmiştir aynı şekilde aynı bankamatiği kullanan bir başka iş bankası müşterisi de aynı şekilde mağdur olmuştur.


Bu güvenlik açığından dolayı çekilen paramın iadesini talep ediyor, konuyla ilgili bilgilendirilmek istiyorum. Nerede nasıl olarak bu kopyalama işlemini yapıyorlar bankamatikte neden bunun önlemi alınmıyor bilmek istiyorum.

Mustafa 296 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Kasım 2013

    Kaç gün oldu şikayetimi yazalı 1 kişide dönüp arayım demez mi? Demedi.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön