22 Ağustos 2013

İş Bankası Bankamatik Kart Ücreti!

İş Bankası bankamatik kartım var. Ailem harçlığımı buradan gönderdiği zamanlar oluyor. Ancak geçen gönderilen paradan 50 TL gibi bir kesinti yapılmış. A*** ve Z*** bankamatik kartlarımı da kullanıyorum.


Öğrenci olduğum halde hiçbir kesinti yapılmadı bu zamana kadar. Ve İş Bankasın'da da öğrenci olduğuma dair belgelerim var. Zaten gönderilen her paradan para kesiliyor, birde yıllık kesinti yapılıyor. Bana denilen iki otomatik talimat verin iade edelim. Ben buna mecbur değilim ki, bankamatik kart sonuçta.

Barış 27 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön