12 Ekim 2013

İş Bankası Bankamatiği İşlem Yaparken Hata Verdi!

09.10.2013 tarihinde saat 12:00 - 13:00 arasında Bulut durağındaki bankamatikten kartsız işlemle kredi kartıma para yatırdım. Parayı sayarken ekranda teknik hata mesajı verdi bir süre bekledikten sonra ana menüye geçti.


Kartsız işlem yaptığım için şubeye gidip dilekçe verdim. Şube dilekçeyi genel müdürlüğe ileteceklerini belirtti ve bankanın beni arayacağını söylediler. Ancak ne arayan var ne soran.


Konuyla ilgili kimden bilgi alabilirim. İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım sistemde göremiyorlar. Şube genel müdürlüğe gönderiyor. Peki genel müdürlükte kim ilgileniyor bu konuyla? muhatap bulamıyorum. Beklemekten başka çarem yok. Kartımın son ödemesi yaklaşıyor.

Adeviye 84 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön