22 Şubat 2013

İş Bankası Bankadan Aldığım Para 150 TL Eksik Çıktı!

21 Şubat 2013 günü Bozdoğan İş Bank.Şub.den para çektim.Hepsi 50 TL'liklerden oluşan paramı veren görevli 2 kere makinada saydıklarını eksik olma ihtimalinin olmadığını bana söyleyince bende saymadan paraları bana verdiği poşete koydum ve arabama binerek başka bir bankanın şubesine götürdüm.


Oradaki görevli paraları makinada saydırınca şok oldum çünkü 150 tl eksikti görevli paraları gözümün önünde tam 3 kere saydı ama hepsinde de 150 tl eksik çıktı,bende İş Bankasından eksik verildiğini anladım.Hemen İş Bankasından bana parayı veren görevliyle görüştüm durumu anlattım,mümkün olmadığını ama kasalarında fazla çıkarsa bana döneceklerini söyledi,ve akşam arayıp kasanın fazla vermediğini söyledi.

Mustafa 102 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön