09 Mayıs 2013 #1788647

İş Bankası Banka Kartımı Hala Alamadım!

Osmaniye Park 328 de bulunan bankamatik banka kartımı alıkoydu. (Arızalıymış) Hemen müşteri hiz. ni aradım. Bana bir hafta içinde bulunduğum şubeye gönderileceğini söyledi. Ama 9 gün oldu ne kartım geldi, ne arayan ne de bilgi veren oldu. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Yetkili bana İskenderun şubesini aramamı söyledi. İskenderun şubeyi aradım.


Dilekçe yazıp faks çekmemi söyledi. Eğer kart oraya gelmişse ve bir haftada alınmamışsa da imha edileceğini bildirdi. Peki bu uygulamadan kimin haberi var hiç !!!. Müşteri bu konuda bilgilendirilmiş mi hayır, aranmış mı hayır. İş kredi kartı dağıtmaya gelince genel merkez arıyor, şube arıyor, kurye ile 2 defa gönderiliyor. Ama bankamatik için?

Yusuf 49 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf15 Mayıs 2013

    Osmaniyede bulunan iş bankası merkez şubesi personeli telefonlara bakmıyor, dakikalarca arıyoruz telefona cevap veren yok. şube kapatıldı da bizim mi haberimiz yok acaba.

  • Yusuf15 Mayıs 2013

    bu 15 gün oldu hala sorunuma çözüm üretilemedi.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön