01 Eylül 2015

İş Bankası Banka Kartım 3 Yıldır Tarafıma Teslim Edilemedi!

3 yıldır kullanmakta olduğum maaş hesabıma ait maaş kartım tarafıma hala teslim edilememiştir.
Defalarca arayıp adres bildirmeme rağmen neden hala tarafıma ulaşmadığını çok merak ediyorum! İlgisizliğiniz ve çalışanların beceriksizliği yüzünden İş Bankası hesabımda 1 TL bile tutmuyorum. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 8 dk. Bekleme süresi mi olur? Taktiri İş Bankası yöneticilerine bırakıyorum.

Beste 670 Okunma

Cevaplar

  • Beste10 Eylül 2015

    Kartımı tekrar göndermek için 3 Eylül'de İş Bankası yetkilisi tarafından telefon aldım. 10 Eylül tarihi itibariyle kartım hala tarafıma ulaştırılamamıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön