10 Ocak 2014

İş Bankası Bakiyemizden Habersiz Çekilen Paralar!

Daha önce defalarca yaşadığım bu sorunu tekrar yaşıyorum maalesef. Diyeceksiniz ki 'İş Bankası' ile çalışmayın. İnanın sizden daha çok istiyorum lakin çalıştığım firmaların bir çoğu İş Bankası ile çalıştığından hesabımı kapatamıyorum. Üç gün önce hesabımdan 50 tl gibi bir miktar para çekilmiştir.

1 tl eksik olduğunda elinizdeki 100 TL' yi bozan sayın İş Bankası, peki hesabımdan habersiz çekilen param? Paramı derhal iade istiyorum. Alın terimle kazandığım paradan kafanıza göre para çekemezsiniz. Ayrıca artık ' tüm bankalar' hesap ve kart parası almıyor! Eğer aldığınız bu ise. Değil ise neyin nesidir hesabımdan çekilen para?

Barış 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön