18 Eylül 2013 #2019602

İş Bankası ATM'sinde Param Sıkıştı!

11. 09. 2013 tarihinde Şirinevler mevkinde bankamatikten maaşımı çekerken 1200 TL bankamatik parayı saydı ama vermedi. Derhal İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım. 20 dakika beklememe rağmen müşteri hizmetleri bankamatikten ayrılabileceğimi söyledi. Bankamatiğin paramı artık veremeyeceğini belirtti.


Yaptığım görüşmelerin ses kaydının bankada mevcut olduğunu söylediler. İncelendiğinde ortaya çıkacaktır. Ayrıca banka ATM'sinin olduğu noktada kamera kayıtlarında belirtilen paranın yatırıldığı tespit edilebilir. Bankanın müşterisini mağdur etmesi bizleri derin etkiledi. 1 hafta geçmesine rağmen hesabıma 1200 TL yatırılmadı. 15 gün içinde yatırılmazsa avukat kanalıyla ihtar yollanacaktır.

Nihal 174 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön