İş Bankası Atm'si Yatıracağım Paraya El Koydu

Ali Ali01 Eylül 16:35

01/09/2020 tarihinde İş Bankası bankamatik ATM'sinden Ziraat hesabıma para yatırma işlemi gerçekleştirdim ancak bankamatik parama el koydu ne hesabıma yatırdı ne de iade etti. Konuyla ilgili şubeden dilekçe oluşturdum tüm bilgileri dilekçede belirttim işlemin en kısa sürede yapılmasını paranın hesabıma iadesini, en erken şekilde yatırılmasını rica ediyorum çok acil bir durum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 04 Eylül 09:52

4. Gün bugün ne arayan var ne soran var önemli bir konu diye dile getirdiğim halde kimse ilgilenmiyor herhalde, acil dönüş istiyorum!

profile-icon Ali 01 Eylül 16:47

Konunun önemli olup acil bir şekilde çözülmesini rica ediyorum

İş Bankası Logo İş Bankası 01 Eylül 16:40

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler