16 Mart 2013 #1689560

İş Bankası ATM'si Arızalı!

İzmir Yeni Çamlık Zeyrek Petroldeki Atm'nizin bu kaçıncı arızası yeter artık her hafta yeni bir arıza çıkarıyor ya para yatırma arızalı olur ya para çekilmez ya banknot kabul etmez şimdi de ekran görüntüsü kaybolmuş ekranda görüntü yok lütfen derhal arıza giderilsin daha fazla mağdur etmeyin artık bu Atm'den yeterince mağdur olduk işlemlerimiz aksıyor.

Ali 257 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Mart 2013

    İzmir Zeyrek petroldeki atm nizden bıktık artık 2 günde bir farklı sorun yaşıyoruz bıktırdınız artık bu augünde para yatırılmıyor sebebi belirsiz bu kaçıncı sorun şikayet ediyorum kim ilgiliyse bu konuyla bu kadar sorumsuzluk olmaz.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön