01 Mayıs 2013 #1772396

İş Bankası ATM Paramı Yuttu !

30.04.2013 de sabah 10.01 de İş Bankası Odtü Teknokent de bulunan atm den kartsız işlemle para yatırmak istedim, fakat bankamatik paramı alıp hata oluştu uyarısı verdi ve paramı geri vermedi, en yakın şubeye gittiğimde atm nin kendilerine değil Odtü şubesine bağlı olduğunu söylediler.


Odtü şubesi de kendileriyle ilgili olmadığını ulustaki merkez şubenin ilgilendiğini dilekçe ile başvurmam gerektiğini iletti, 8-10 gün içerisinde geri döneceklerini ilettiler, ne ulus şubenin telefonu ne de başka bir şey verildi.


Bana oysa bankamatiğin yuttuğu paranın bugün sahibine ulaşması lazımdı, bundan dolayı da başta ben olmak üzere pek çok insan mağdur oldu/olacak.

Tolga 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön