18 Şubat 2013 #1638073

İş Bankası ATM Paramı Yırttı!

Bir hesaba para yatırmam gerekti acilen ATM'ye gidip parayı yatırdım son 100TL yatıracaktım ters koydum sanırım parayı geri verdi aldığımda işte ortası tamamen yırtılmış bir şekilde hiç bir yerde geçmez artık bu para az buz parada değil kiminin 1 haftalık maaşı ATM'lerde kamera sistemi bulunuyordu sanırım, şikayetime çözüm bulunmadığı taktirde gerekli yerlere savcılığa başvuracağım.


2. Oldu bu daha öncede 20TL' mi yırtmıştı ses çıkarmamıştım ama herkesde aynı şikayet parayı yırtıp geri veriyor! Çözüm bulunmadığı taktirde en yakın zamanda savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım, kamera sistemleri yoksa ATM'lerde birde onun için suç duyurusunda bulunacağım!

Buğra 846 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön