18 Mart 2013 #1691391

İş Bankası ATM Para Yuttu Ve Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

17.03.2013 Tarihinde Denizli Çınar Bankamatiğinden para yatırırken, sağolsun bankamatik hata ekranı ile parama el koydu. Bunun üzerine yaptığım telefon görüşmeleri yatırdığım paranın faizinden daha çok miktarda.


Paramı yutması sistemsel bir hatadır olabilir ama böyle bir telefon sistemi olmaz. Daha önce farklı bankalarda benzer durumlar ile karşılaşdim, hiçbiri bu kadar bekletip bu kadar yavaş işlem yapmadı.


İş Bankası ile paramı geri alır almaz tüm yaptığım işlemleri sonlandırıyorum. Hesaplarımın kredi kartlarımın hepsini kapatıyorum. Tüm eş, dost ne kadar tanıdığım varsa İş Bankası ile çalışmamaları için referans oluyorum.

Erhan 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön