26 Şubat 2016

İş Bankası ATM Kartını 1 Ayda Ulaştıramadılar

Şubat başında İş Bankası ATM kartım kırıldı. 444 hatlarını arayarak durumumu bildirdim. En yakın şubeye başvurmam söylendi. 8 Şubat günü çalıştığım üniversiteye en yakın şube olan Tuzla şubesine başvurdum. Bu konuyla ilgili bir form da imzaladım. Bireysel müşteri temsilcisi bayan birkaç gün sonra arayıp yönlendirme yapmamı söyledi. Ben de birkaç gün sonra aradım. Çalıştığım üniversiteye gönderileceğini söylediler. Bir hafta geçtikten sonra esas hesabımın olduğu 4. levent şubesini aradım. Bir beyefendi kartımın üç gündür orada olduğunu söyledi. Ben Tuzla şubesine gönderilmesini rica ettim, 22 Şubat pazartesi günü Tuzla şubesine uğradım, Bireysel temsilciye sordum, Baktılar gelmemiş 4. Levent'i aradılar 25 Şubat günü yine Tuzla'ya uğradım 4. Levent'i aradılar Kartım yine oradaymış. Artık umudumu yitirdim İş Bankası bir ATM kartımı ulaştıramadı Mağdur etti.

Abdullah 1.006 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah26 Şubat 2016

    Esasında iş baştan yanlış, bu konu niye çağrı servisi üzerinden çözülmez? Ki her türlü bilgime ulaşıyorlar. Niye şubeye gitmem isteniyor? Kartım kayıp deseydim böyle mi olacaktı? Bu hikayenin devamı var esasında; Bu arada İş bankası kredi kartımı ATM gibi kullanarak işimi hallediyordum. Ancak o da çalışmamaya başladı. Ne ATM lerde, ne de mağazalarda çalışmıyor. Sanırım Chip kısmınsda bir sorun oluştu. Bu karta bağlı ek kartımı oğlum Kanada'da kullandığından. Bu kartımı iptal edip yeni kart istediğimde başıma ne geleceğini bilemediğimden bu konuyu bankaya şimdilik bildirmiyorum. çünkü bildirdiğimde bu kart ve ek kart da iptal olabilir ve oğlum - 52 derecede bir mağazada mahsur kalabilir.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön