22 Mart 2013 #1700954

İş Bankası ATM Kartına Hesap İşletim Kesintisi!

580***580 No'lu ATM. Bankamatik Hesap kartım mevcuttur. İlgili kart hesabıma para yatırıldığında her ay olmak üzere hesapta kalan bakiyeler(2 Tl, 3 Tl, 7 Tl. ) ilgili bankaca kesildiği gibi her üç veya dört ayda bir hesabıma yatırılan miktarlardan 57 TL, 52 TL. kesinti yapılmaktadır. Bu kesintiler haricinde birde kart ücreti kesintisi yapılmaktadır.


Bu kesintilerin yasalara uygunluğu varmıdır? Tüketici Mahkemesine müracaatım gerekir mi veya ilgili şubeye gidildiğinde bu yanlışlık düzeltilir mi? Şifahi telefon görüşmemde verilen cevap"Hesap işletim ücreti kesilmektedir" diye cevap verilmiştir. TC. No:43756***.

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön