05 Eylül 2013 #1994839

İş Bankası ATM Hatası!

04.09.2013 tarihinde 505 TL Halkalı Küçükçekmece şube ATM'sine ödeme yaptım. Bankamatik birdenbire bozuldu. Kartımı zor aldım ve daha sonra çağrı merkezinizi aradım fakat paranın sistemde görülmediğini söylediler. İş Bankası gibi büyük firmada böyle sorunların yaşanması doğru değil.


Daha öncede aynı sorun yaşandı ve faiz ödedim. Yarın ödememin son günü ve faiz işleyecek. Ben İş Bankası'nın hatası yüzünden faiz ödemek istemiyorum. Bu sorun çözülüp bana dönüş yapılmaz ise gerekli yerlere şikayet edeceğim ve hakkımı sonuna kadar alacağım. Sorun çözülmediği takdirde hesabımıda kapatacağım.

Tolga 62 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön