09 Eylül 2013 #2001917

İş Bankası ATM Arızalandı Paramı Yuttu!

İş Bankası ATM'sine 05. 09. 2013 günü saat 21:30 civarı(İstanbul-Bağcılar-Dinç petrol önündeki) kartsız işlemler menüsünden 90 TL para yatırmak için işlem yaptım. Ancak tam hesaba para geçme aşamasında sistem arıza verdi. Parayı da geri vermedi. 0850 7240724 numarayı aramamı isteyen bir uyarı çıktı.


Numarayı aradım 13 dakika beklememi istedi bilgisayar. Ancak 23 dakika beklediğim halde (Cepten arıyorum bu arada ve cebe gelecek faturayı da düşünemiyorum) kimse çıkmadı. Bu sefer kayıp çalıntı kart başvurusu bölümünü aradım. Beni yönlendireceklerini ve 5- 6- 2'yi tuşlamamı söylediler. Ancak burasıda tanıtıcı reklamlar çıktı. Lütfen sorunumu çözün.

Şenol 78 Okunma

Cevaplar

  • Şenol20 Eylül 2013

    Teşekkür ederim. Herhangi bir talebim yok.

  • Şenol17 Eylül 2013

    Günler sonra Genel Müdürlükten bir yetkili aradı. Ancak paramın 90 TL değil 70 TL olduğunu söyledi. Ben paramın 90 TL olduğunu bildiğim halde paramdan ne kurtarırsam kârdır diye düşündüm ve bunu kabul etmek zorunda kaldım. Şimdi bundan sonra banka önündeki atmler harici atm.lerden para yatırmıyorum. Kimse de yatırmasın. Kamerasıda var atm.lerin ve net bir şekilde kaç para yatırdığım görünüyordu ama bu böyle. Siz siz olun banka önündekiler hariç atm.lerden ve akşam saatlerinde asla kartsız işlem yapmayın.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön