20 Ocak 2014 #2243631

İş Bankası Arka Arkaya Hesap İşletim Ücreti Aldı

5-6 yıldır İş Bankası müşterisiyim ve gerek internet bankacılığı üzerinden gerekse şube bireysel bankacılık aracılığıyla sayısız işlem yaptığımı belirtmek isterim. Daha birkaç gün içerisinde haberim olmadan arka arkaya 50+50=100 TL tutarında hesap işletim ücreti kesilmiş. "Acilen" bu ücretin tarafıma geri yatırılmasını, aksi halde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağımı size hatırlatır, bu hakkın yasal hakkım olduğunu bilmenizi isterim.


Müşteri memnuniyeti ilk hedefiniz ise beni memnun etmeye devam ederek lütfen paramın iadesini yapın, eğer olumsuz sonuçlanırsa hesabımı kapatacağımı, Hesap İşletim Ücreti almayan bankalarla çalışacağımı beyan ederim.

Özgün 118 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön