18 Şubat 2013 #1640390

İş Bankası Anlaşmaya Uymuyor!

Sakarya ili, Erenler ilçesinde öğretmen olarak görev yapıyorum. Öğretim yılı başı itibariyle İş bankası ile sözleşme yapılmış ve sözleşme gereği EFT ücreti alınmayacağı belirtilmiş, ancak 3 aydır bu meblayı bizden temin etmişlerdir. Konuyla ilgili gerek şube ile görüşmeme, hatta internetten müdürlüğe mail atmış olmama rağmen herhangi bir sonuç alınamamıştır.


Konunun cevabı olarak yeni eğitim sistemi ile okulumuz ilkokul olarak gözüküp bizim bu durumda anlaşma dışında kaldığımız, bununla ilgili gerekli düzenlemenin en geç 15 gün içinde yapılacağı yönündeydi. Cevap vermelerinin üstünden 1, 5 ay geçti. Bizi oyalamaktan başka politika izlemedikleri kanısındayım.

Neşe 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön