19 Mart 2013 #1693826

İş Bankası Altın Saklama Ücreti Kesintisinin İadesini İstiyorum!

Türkiye İş Bankası Necatibey Şubesi müşterisiyim. Tasarruflarını altın hesabı olarak değerlendiren bir vatandaş olarak hesap açmayı takip eden 11 ayda bankaya gittiğimde fark ettim ki her ay için hesabımdan Y. H Altın Saklama Ücreti adı altında kesintiler yapılmış. Hesabı açtığım dönem böyle bir uygulama yokken bilgim dışında hesabımdan yapılan kesintilere itirazım var ve hukuki bulmuyorum ve kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum.


Ayrıca insanları yastık altı yatırımına iten bu tür uygulamalara da karşıyım. Ekonomide güvensizliğin bu denli artışına katkısı olan bankaları da kınıyorum.

Semih 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön