28 Ocak 2014 #2260624

İş Bankası Altın Saklama Ücreti Adı Altında Kesinti Yapıyor!

Eşim Huriye Ö.'e ait 4403-09805** hesap numaralı İş bankası Eskişehir Porsuk şubesinde maaş hesabımız bulunuyor. Personel maaşları anlaşması yapılırken havalelerden ücret alınmaması ve benzeri konular anlaşmaya dahil edilmektedir. Böyle bir anlaşma olmasa dahi yukarıda numarasını verdiğim, eşime ait hesapta banka görevlilerinin tavsiyeleri sayesinde küçük bir miktar altın hesabı açtırdık.


Banka bizden altın saklama ücreti adı altında devamlı maaş hesabından iznimiz olmadan kesinti yapmaktadır!


Sonuç olarak yaklaşık 1000 liralık altın, altın saklama ücreti adı altında İş Bankası'na kalacak gibi görünüyor. Bu altın saklama ücretlerinin hesaba geri iadesini istiyorum.

Taner 226 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön