21 Eylül 2013 #2024271

İş Bankası Altın Hesabı!

İş Bankası'nda benim altın hesabım var 5 gün önce bankaya gittim ve hesabım hakkında bilgi almak istedim, dedim benim ana param ne kadar ama bir cevap alamadım. Yarın bir daha gelmemi söylediler.


Ben de ben neden geliyorum beni arayın dedim, olur dediler telefon istediler verdim, yarın sizi ararız dediler. 5 gün oldu aramadılar beni böyle başlarından attılar, beni aramalarını istiyorum.

Mehmet 231 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön