12 Nisan 2013

İş Bankası Almayacağız Demelerine Rağmen Kart Aidatı Alındı!

Üniversiteye kayıt olurken öğrenciliğim devam ettiği sürece hiç bir şekilde ve hiç bir isim altında kart aidatı alınmayacağına dair söz vermelerine rağmen malesef böylesine "büyük ve saygın bir şirket" sözünde durmayarak öğrenciliğim devam etmesine rağmen kart aidatı almıştır.

Aidatın iadesini talep ettiğimde ise bana kredi kartı hizmetinin masraflı olduğunu bahane göstererek talebimi reddetmişlerdir. Kredi kartının masraflı olduğunu söz verirken düşünmeleri gerekmez miydi? Bu durum İş Bankasının gözümdeki tüm güvenirliğini yitirmesine sebep olmuştur. Belki kendileri bunu pek önemsemiyordur ama insanların paralarını emanet ettiği kişi ve kuruluşlara güvenmesi gerekir.

Murat 31 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Kasım 2016

    Aradan 3 yıl geçmiş firma hala benimle iletişime geçecek:)

  • Murat16 Nisan 2013

    Benimle henüz irtibata geçilmemiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön