İş Bankası Alınmayacağına Dair Söz Verildi, Kart Aidatı Alındı

Erol Erol29 Mayıs 15:15

Marmara Üniversitesi'nde öğrenciyim, kredi kartı ücreti alınmayacak söz dediler ve kart verdiler ilk yıl alınmadı 2. Yıl 140 TL kart aidatı yansıttılar. Son kitap paramı vermek zorunda kaldım. Neden söz veriyorsunuz? Bu yakışır mı ve en önemlisi kitaplarımı alamadığım için okulumu bırakmak zorunda kaldım.

Bu kadar kötü musunuz? Hiç yardım edeniniz yok mu! 3 kuruş para için bunu söylemek nedir? Bu omurgasızlık meslek haline geldi. Demek ki utanç verici bu durumu 82 bin Marmara Üniversitesi öğrencisine duyurdum ve herkese duyuracağım. Kitap paramı geri istiyorum. Bu kötü durumu herkese duyuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İş Bankası Logo İş Bankası 29 Mayıs 15:54

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler