10 Şubat 2014 #2284212

İş Bankası Aldığım İhtiyaç Kredisinin Ana Parasından Faiz Bedeli Aldı!

Türkiye İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullandım. 06/02/2014 tarihinde 4000,00 TL değerinde ara ödeme yaparken 144 TL faiz bedeli alındı. Fon+bmsv ücretleri tamam da benim ödediğim ana paradan neyin faizini alıyorsunuz anlamış değilim, üstelik kredi kullanırken de ara ödemeler yaptığımda kesintiler hakkında bilgi de verilmedi.


Yapılan haksız kesintinin ivedilikle tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi takdirde tüketici hakem heyetine konuyu taşıyacağım.

Uğur 162 Okunma

Cevaplar

  • Uğur10 Şubat 2014

    Konuyla ilgili kısa bir sürede detaylı bilgi veren iş bankası silvan şubesi müdürülüğüne teşekkür ederim.

  • Uğur10 Şubat 2014

    Konuyla ilgili kısa bir sürede detaylı bilgi veren iş bankası silvan şubesi müdürülüğüne teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön