24 Ekim 2016 #6764956

İş Bankası Akaryakıt Kampanyası Puan Kullanımı

14578*** numaralı müşterinizim. Maximum kredi kartımdan 1+30 eylül arası akaryakıt alımında 40 TL MaxiPuan kampanyasına katıldım ve telefonuma puanın yüklendiği bilgisi geldi. Fakat 2755 ile biten mevcut kredi kartı bilgilerim ile haksız kazanç sağlayanlardan tarafından internet alışverişi yapılmış olup, fark ettiğim anda kartımı müşteri hizmetlerini arayarak kapattırdım ve tarafıma yeni kart gönderileceği söylendi. Kurye tarafından yeni kart tarafıma 4 gün önce teslim edildi. Kart kullanım bilgilerinde kartın tesliminden sonra 48 saat içinde aktif olacağı bilgisi vardı. Bu bilgiden ötürü yeni gelen kartımı hemen kullanıma açamadım. Kampanyadan kazandığım puanın kullanımını bugün denedim fakat mümkün olmadı. Düzenli bir Maximum kart kullanıcısı olarak yaşanan bu talihsiz olaydan dolayı mağdur oldum. Kampanya kapsamında kazandığım 40 TL puanım tarafımca kullanımı için ek 48 saat süre talep ediyorum.

Önder 250 Okunma

Cevaplar

  • Önder27 Ekim 2016

    24 Ekim tarihinde bulunduğum talebim ile ilgili İş Bankası tarafından tarafıma geri dönüş olmadı. Talebimin olumlu karşılanıp, mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön