13 Şubat 2013 #1628990

İş Bankası Aidatın İade Edilmesi!

Uzun yıllardır İş Bankasına ait olan Maximum kredi kartını kullanıyorum. Ortalama olarak her ay 1.250 TL harcama yapıyorum. Kaldı ki başka bir banka ile maaş anlaşmalı olmama rağmen ve maaş anlaşmalı olduğum bankanın kredi kartı bulunmasına rağmen Maximum kartı kullanıyorum.


Üyelik aidatı adı altında 40 TL ekstreme yansıtmışlar. Eğer İş bankası aidat iadesi yapmazsa ise bahse konu bankaya ait bütün kartlarımı hatta ailemdeki bütün kartları iptal edeceğim.

Celalettin 57 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön