18 Kasım 2014

İş Bankası Aidat Ücretinin İadesini İstiyorum

Mailden hesap özetine bakarken 45 lira kesilen aidat ücretini görünce bayağı sinirlendim. Bu ay kullanmış olduğum kredi kartımın son kullanma tarihi dolmak üzereydi ki bir baktım yenisi geldi hem de müze kart... Hesap özetine yansımasının nedeni de bu sanırım.

Müşteri hizmetlerini aradım ama bağlanmak ne mümkün. Mail atarak itirazımı belirttim. Gelen cevap olumsuzdu. Yok efendim ayrıcalıklı hizmet bedeli olarak görecekmişim. Kesinlikle kabul etmiyorum ve gerekli yere de ayrıca itirazımı belirteceğim. Hizmet bedeli diye türlü başlıklar adı altında para alıyorlar. Kartımı da iptal ettireceğim en kısa zamanda.

Neslihan 460 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan25 Kasım 2014

    Kesinlikle hiçbir çözüm üretmedi.öğrenci olduğumu da belirtmiştim hiç umursamadilar. Magduriyetiimi dikkate almadılar. Tek yazdıkları şey üzgünüz talebinizi uygun görmedik vs vs..

  • İş Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön