20 Mart 2013 #1694411

İş Bankası Aidat Kesiliyor!

Öğrenciyim ve bir kredi kartı almak istedim. İş bankasına gittim ve özellikle kart aidatı var mı yok mu diye sordum. Oradaki görevli öğrencilerden kart aidatının alınmadığını söyledi. Bu teyiti aldıktan sonra hemen başvurumu yaptım. Ancak ilk kredi kartı faturamda 20 tl kart aidatı kesintisi yaptılar. Hemen aradım ve durumu izah ettim.


Ancak telefondaki temsilci adeta söylediklerimi umursamadan "Böyle bir işlemi gerçekleştiremeyiz, yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı" dedi. Yani kısacası beni başından attı ve kart aidatımı geri vermedi. 2 hafta önce bir arkadaşımın başına da aynı olay gelmişti ve yaptığı arama sonrasında kart aidatının iadesini aldı. Böyle bir çifte standart olabilir mi.

Büşra 15 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön