11 Şubat 2014 #2287436

İş Bankası Adıma Kayıtlı Kredi Kartını Bilgilerini 3 Şahıslara Verdi

Türkiye İş Bankasına kredi kart başvurusunda bulundum. Buraya kadar sorun yok ancak daha sonrasında başıma gelmeyen kalmadı. Kredi kartını getiren Kurye benimle aynı iş yerinde çalışan ve isim benzerliği olan A*** Y'ye kimlik kontrolü yapmadan Anne, baba adı veya TC kimlik numarası uyuşmasına bakmadan kartı teslim etmiş.


Bu kişi bankada bir tanıdık vasıtası olmadan adıma kayıtlı kredi kartına şifre almış ve harcama yapmış. Bunlar yetmezmiş gibi kartın borcunu da kredi kartının bağlı olduğu hesaptan çekerek ödemiş. Bununla ilgili Türkiye İş Bankasına dilekçe verdim ancak bir sonuç olmadı. Ne yapacağım bilmiyorum. Yetkililerden dönüş bekliyorum.

Özcan 101 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön