26 Ekim 2016 #6789418

İş Bankası 72 Ay Yapılandırma Yapmıyor

Devletimizin vatandaşlarımız için çıkarmış olduğu kredi kartları ve bireysel krediler için 72 aya varan yapılandırma için İş Bankası şubesine gidip başvurduğumda, merkezden gelen cevabı ödemelerimi gecikmeli yaptığım için onaylanmadığı, kefil ile gelmem gerektiğini, eğer getirdiğim kefil evli ise eşiyle birlikte gelmesi gerektiğini belirttiler. Öncelikle şunu belirtmek isterim: ben sizden kredi çekmiyorum. Çekmiş olduğum borcun vadesini uzatmak istiyorum. Eğer olumlu bir dönüş olmadığı takdirde BİMER ve BDDK'ya şikayet dilekçesi gönderip tüketici heyetine gideceğim.

Serkan 288 Okunma

Cevaplar

  • Serkan14 Kasım 2016

    [https://www.İsbank.com.tr/internet/yardim/yardimyenisite/Yardim. Aspx] İş Bankası şikayet sayfasından gönderdiğim şikayet sonrasında Genel Merkez tarafından başvurduğum şubedeki yapılandırma onaylanmıştır. Şubeden aranmam sonucu ertesi gün gittiğimde borcumu yapılandırmış bulunuyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön