25 Ekim 2016 #6779377

İş Bankası 72 Ay Yapılandırma Yapmamak İçin Elinden Geleni Yapıyor!

Maalesef maaş müşterisi olduğum bu banka, kredilerimin 72 ay vade üzerinden yapılandırılmasına yanaşmıyor. Bırakın yanaşmayı zaten ne müşteri temsilcim ne de bize ulaşın linkinden yazmış olduğum İŞBN584603** referans numaralı yazıma istinaden de dönüş olmamıştır. Merak ettiğim husus, başka bankadaki kredimi hiç sorunsuz 72 aya göre yapılandırılıyor bu bankanın maaşlı müşterisi olamama rağmen neden ret cevabı aldığımı anlamadım.


Yapılandırma zaten devlet tarafından bankalara ve müşterilerine ödeme koşulunda yardımcı olmak amaçlı yapılmamış mıdır? Sonuç olarak İş Bankası mı, tekrar düşünün derim. Not: Lütfen banka tarafından şikayetime her şikayetin altına yazdığınız Template'i yapıştırmayın. Zaten bankanıza yukarıda ki referans numarası ile müracaat ettiğimi görürsünüz.

Alper 851 Okunma

Cevaplar

  • Alper31 Ekim 2016

    Banka sağ olsun dönüş yaptı... Ancak yeni kredi istediğimi düşünmüş olsalar gerek ki açıklamada yeni kredi alamazsınız yazmışlar. Sayın İş bankası, ben yeni kredi istemiyorum! Mevcut kredilerimin yapılandırılmasını istiyorum. Umarım bunu okuyup da anlayan bir yetkili çıkar!

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön