04 Nisan 2013 #1725191

İş Bankası 7 Gündür Bankamatiğin El Koyduğu Parayı Hesabıma Aktarmadılar!

Cuma günü akşam saat 20:30 da İş Bankası Kadıköy şubesinden hesabıma para aktarıldı bu paranın banka tarafından el konuldu ve bankanın hiçbir alacağı olmadan paranın benim hesabıma ayıt olduğunu bile bile dilekçe yazdık prosüdürdür bir şey demiyorum pazartesi günü dilekçe yazdığımızdan bugüne kadar 4 gün boyunca bahane üstüne bahane yok bu gün yok yarın gibi kelimeler kullanıyorlar ve şubeyi direk aradığımda tlf cvp vermiyorlar.


Ben bu bankayı bi daha hiçbir şekilde kullanmıycam banka yetkililerine sesleniyorum eğer bu denle gelişmiş bir banka nasıl olur da böyle bi durum ortaya çıkarır en kısa sürede bu işlemi hızlandırmalarını istiyorum.

Özcan 70 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön