23 Nisan 2013 #1759332

İş Bankası 4 aydır 20 TL Maxi Puanı Yükleyemedi!

İş Bankasının 208765629 numaralı müşterisiyim. Daha önce yine sikayetvar.com aracılığıyla "İş Bankası mezun olduktan sonra da yanınızda!" kampanyası için bir şikayetimi belirtmiştim. Şikayete cevap olarak gelen mailin fotoğrafı ektedir. Gelen cevapta mezuniyet belgemi şubeme götürmem halinde maxipuanlarımın yükleneceği belirtilmiştir.


Ben de Ocak ayında ilgili belgeyi 4384 numaralı şubedeki Damla Yıldırım'a teslim ettim. Damla hanım gerekli yere 85 numaralı mektup ile açıklamayı yaptı, talep bildirdi. Ancak 4 ay geçmesine rağmen herhangi bir puan yüklenmesi olmamıştır. Maxipuanlarımın acilen yüklenmesini talep ediyorum.

Murat 159 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön