21 Ocak 2014 #2247406

İş Bankası 300 TL Limitli İş'te Üniversiteli Kartımdan 100 TL Aidat Aldı!

Türkiye İş Bankası'na buradan yapmış olduğum şikayet sonuç vermedi! Bu şikayet üzerine bankadan herhangi bir yetkili bana dönmedi. Öğrenci olmama rağmen kredi kartımın mevduat hesabından kesilen 50 tl hala tarafıma iade edilmedi.


Bulunduğum ildeki İş Bankası şubesine gidip öğrenci belgemi vermeme rağmen diğer gün hesabımdan bir kez daha 50 tl kesildiğini farkettim. Toplam 100 tl 1 ay içinde hesabımdan kesildi.


Eğer kesilen bu miktar tarafıma bir an önce iade edilmez ise hukuki yollardan hakkımı arayacağım. Bu nasıl hizmet anlayışı anlamış değilim 300 tl'lik İş'te Üniversiteli kredi kartımdan 100 tl para kestiler! Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini diliyorum!

İbrahim 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön