15 Şubat 2013 #1634710

İş Bankası 3 Haftadır Gelmeyen Maaş Kartı!

Çalıştığım firmanın maaş işleri ile ilgili anlaşmalı İş Bankası Antalya - Lara şubesine gidip maaş yatırılması için hesap açtırdım ve kartım iş yerime gönderilsin diye talimat verdim. Evet tam 3 hafta geçti ve halen maaş kartım gelmedi. Bu arada bu bankanın istemediği kredi kartı iş yerime teslim edilmiş, benden bir imza bile alınmadan!


Soruyorum size kredi kartını kolaylıkla gönderen bu banka maaş hesabını hangi amaçla göndermez? Şubeyi 10 gündür sürekli arıyorum ve "şubeye istetelim buradan daha hızlı alırsınız" deniyor ve evet diyorum ama sonraki her arayışımda bu talimatınız kaydedilmemiş, adınız yanlış yazılmış durun bir dakika tekrar istetiyorum deniyor!

Ceyhan 255 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhan05 Mart 2013

  Kartım halen gelmedi. Sizi Allah'a havale ediyorum.

 • Ceyhan28 Şubat 2013

  Kartım halen gelmemiş bulunmakta!

 • Ceyhan21 Şubat 2013

  Bugün kartım gelmezse üşenmeden adli sürece başvuracağım mağdur olduğum için. Saygılarımla.

 • Ceyhan20 Şubat 2013

  Halen kartımı bekliyorum dedikten sonra 2 gün geçti ve yine hala bekliyorum! Yanlış bilgi vermekle, kartınız aslında teslim edilmiş deyip buradan şikayetimi kaale almamakla olmuyor işte Sayın İş Bankası! Pes doğrusu!

 • Ceyhan18 Şubat 2013

  Halen kartımın ulaşmasını bekliyorum ve pes diyorum. Anlatmaya kelimeler yetersiz. Beni param varken beş parasız bıraktığın için teşekkür ederim İş Bankası!

 • Ceyhan16 Şubat 2013

  Ne guzel soylemissiniz ama karti almaya gittim teslim edilmemis. Kuryedeymis pazartesi gunu gelecekmis. Ozetle bilgi aginizda bir problem var ve bu bana kartimin gelmedigi yetmiyormus gibi isten gereksizb yere izin almama ve saatlerimi hosu bosuna harcamama sebep oldu! Pazartesi gunu kurye teslim edecekmis..bir inanabilsem! Yorumsuz..

 • İş Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön