27 Mart 2013 #1709946

İş Bankası 20 Yıllık Müşterisi Olduğum Halde Bu Yıl İlk Defa Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Bu bankanın 20 yıllık 2143776 numaralı müşterisiyim. İnternetten hesap özetime baktığımda 40 küsür liralık 2012/2.dönemine ait hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bu banka ile daha önceden Maaş müşterisi olarak ta çalışmıştım. Daha sonra başka bankaya aktarıldığımızda da eski şartlar ile devam edebileceğimizi söylemişlerdi. Bu şekilde neredeyse 6 yıldır devam ettik ancak bu yıl ilk defa bu ücret kesildi anlaşılan İş Bankası bildiğimiz eski İş Bankası değil.

Orhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Orhan27 Mart 2013

    hiç bir çözüm getirmediler. 2 tane fatura talimatı olmadığı için işletim ücreti kestiklerini ve işime gelirse bu şekilde devam edeceğini söylüyorlar. İş bankası için çok üzülüyorum. Bu hale düşecek banka değildi. Yakında hiç müşterisi kalmayacak.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön